Interesting

The Saturdays - Gentleman

13. června 2013 v 16:31 | lýla
Poslouchala jsem teď jednu písničku a zjistila jsem, že v něm dívčí skupina The Saturdays zmiňuje jméno našich kluků JoBros!
Tak jsem jen pro zajímavost chtěla sem dát tuto píseň :)


Lyrics:
I need a Ryan Gosling, I need a Robert Pattinson
Somebody I can take to Mama, I need to find my Obama
I need a Jonas Brother and, how about a Denzel Washington?
I need a Kellen Lutz, and a Channing Tatum, throw 'em my way, I'll date 'em

'Safe To Believe' - Delta Goodrem

28. října 2012 v 14:03 | lýla
Delta vydává své nové album, na kterém měl Nick obrovský podíl jako producent nebo i textař.
Jedna z písní se jmenuje 'Safe To Believe'.

Kevin: 'Toužíme po dětech.'

25. října 2012 v 16:03 | lýla
Kevin a Danielle Jonasovi čekají na dítě jenom kvůli Daniellino zdraví.
"Opravdu toužíme po dítěti, ale musí to přijít v tu danou chvíli. Na konci dne jde o tu jedinou věc. Její zdraví je pro mě nesmírně důležité, takže až bude zdravá a oba budeme zdraví, tak se budeme cítit na to jít na to, protože budeme konečně připravení.

Chtěli byste Baby Jonas?

Joeovo tajné přiznání

25. srpna 2012 v 17:55 | lýla
A co vám Joe přizná? Shlédněte video a dozvíte se to!

Rozhovor s WETPAINT (Joe)

15. července 2012 v 10:31 | lýla
Joe Jonas si udělal chvíli času a poskytl rozhovor WETPAINT.

O nadšení pro Demi Lovato na X-Factor.
"Byl jsem velmi nadšený a přál jsem jí to, když jsem zjistil, že se stane jedním z porotců X-Factor. Hned jsem jí napsal email. Byl jsem vážně za ni šťastný. Je docela vtipné, že teď jsme oba porotci. Je to zvláštní. Kdybychom se vrátili v čase a oznámil bych mně a Demi před čtyřmi či pěti lety, že teď budeme porotci v televizních pořadech, nemyslím si, že bych tomu věřil. Jsem opravdu moc za ni šťastný.

Jsou už dny v Disney Channel za vámi nebo byste se vrátili do pokračování Camp Rocku nebo J.O.N.A.S?
"Myslím si, že jsme příliš staří pro další natáčení Camp Rocku. Bylo by to trochu vtipné s muži s vousy na Disney Channelu. Náš strávený čas s Disney byl dobrý. Byli opravdu dobrým partnerem. Strávili jsme s nimi úžasné chvilky a myslim si, že je skvělé pro nás, že se znovu posouváme v našich kariérách.

Jak se Married To Jonas odlišuje od ostatních reality show jako je Real Housewives nebo Jersey Shore?
"Myslím si, že je to opravdu dobrá reality show a mít Ryana Seacresta je také dobré. Budou na dobrém zázemí. Navíc, je spoustu lidé, kteří se dokážou vžít do té show. Existuje spoustu mladých párů, kterí jsou manželé, jako Kevin a Dani, a procházejí si tím vším během prvních pár let manželství. To je ta doba, ve které jsou Kevin a Dani. Myslím, že spoustu párů se v nich uvidí.

Nick o cukrovce...

18. února 2012 v 11:22 | lýla
Na nedávném rozhovoru se Nicka ptali, jaké má zdraví, a jak se s tím vypořádává.
"Občas jsou to špatné dny... Špatné dny, stoupne cukr ve vaší krvi příliš vysoko... a nebo když je to moc nízké. U diabeticích s typem 1 je to velmi nepředvídatelné. Včera to byl zrovna jeden ze dnů, kdy to bylo trošku obtížké, ale já jsem nad tím jenom mávl rukou a ujistil se, že jsem se cítil výborně, abych mohl vystoupit v muzikálu a naštěstí těším se nejlepšímu zdraví od té doby, co mi diagnistikovali tuto nemoc.

Nové JoBros album na cestě!

17. února 2012 v 18:04 | lýla
Kevin Jonasov byl vyzpovídán, kdy konečně JoBros album přijde na svět!
"Další pár týdnů, budeme všichni v New Yorku a všichni budeme začínat na jiných projektech. Ale až se sejdeme, tak myslím, že to bude ta nejlepší nahrávka. Jsem tak hrozně nadšený, prožili jsme si za tu dobu spoustu věcí v našich životech. Joe a Nick zrovna vydali úžasné projekty a já jsem na své bratry tak moc pyšný. Mají spoustu věcí v jejich srdcích a moc by chtěli to dostat ven, takže to bude úžasné. Všichni z nás děláme úplně jiné věci, žijeme odlišné životy a bude moc úžasné se znovu zase sejít. Bude to velká legrace. Chceme, aby se to album dodělalo tenhle rok.
Všichni máme nějaké plány o kterých zatím nikdo neví a také koncerty, které jsou už dávno dané a máme už nějakou muziku, kterou jsme už nahráli... Náš cíl je vydat toto album na konci roku nebo příští rok.


Interview z Fashion Take Note Valentine's Day (Joe)

17. února 2012 v 17:27 | lýla
Při rozhovoru na červeném koberci na akci Fashion Take Note Valentine's Day, která se konala 14.2., se Joe podělil s námi o to, že miluje módu a nakupování!
"Mám spoustu oblečení. Pokaždé, když ukazuju svůj šatník, připadám si tak trapně, že je tam spoustu oblečení... Je tam toho tak moc, že mi to připadá až směsné. Mám více oblečení, než mí přátelé, co jsou dívky. Ale já prostě miluju oblečení a miluju módu."
Jeho největší "úchylka"?
"Asi zřejmě boty. Miluju boty a mám jich docela dost. V botníku mám asi tak tisíc párů tenisek. Myslím, že YSL dělá úžasné tenisky, takže asi nejvíc mám tenisek z YSL. Jsou moc příjemné.

Interview with Ryan Seacrest (Nick)

26. ledna 2012 v 16:49 | lýla
Ryan Seacrest se při nedávném rozhovoru zeptal Nicka o zvěstech o novém albu Jonas Brothers v roce 2012.
"Dance Till Tomorrow jsme nahráli asi před dvěma a půl roky a přemýšleli jsme o tom, že bychom ji dali na naše tehdejší album Lines, Vines and Trying Times. Nakonec jsem se rozhodli ho tam nedát.
Ale stále milujeme tu písničku a po pravdě pár umělců vyslovilo zájem o nahrání této písně, ale nějakým způsobem se dostala ven na internet a fanoušci na to odpověděli velmi pozitivně, což nás opravdu potěšilo."
A co by fanoušci Jonas Brothers mohli očekávat v nadcházejícím albu?
"Pracuju teď na muzikálu a cítím se docela příjemně. Myslím, že mí bratři a já začneme určitě již brzy psátnové písně. Je to už nějaká chvíle. Naposledy to bylo před třemi roky a abych pravdu řekl, je to vlastně nejdelší doba, kdy jsme nevydali žádnou hudbu. Znovu začneme psát a dáme se do toho, co nejdřive, a snad to vydáme, co nejdříve, aby to mohli slyšet naši fanoušci. Jestli to nevydáme tenhle rok, bude to příští rok.


Joe Jonas's Top 5 albums

17. prosince 2011 v 17:11 | lýla
Joe se svěřil Billboard.com jaká jsou jeho TOP 5 nejoblíbenějších hudebních alb.

1. "21" - Adele
2. "Watch the Throne"- Kanye & Jay Z
3. "Nostalgia, Ultra" - Frank Ocean
4. "Undun" - The Roots
5. "Torches" - Foster of the People
 
 

Reklama