Září 2009

see you again...nebo ne?=))

30. září 2009 v 20:26 | Pavluš |  We're writing...
Ahojte všichni!Jak vidíte moc to tu nepřibývá.Je tu těch pár nepodstatných důvodů=D Lyly a Mišul jsou příliš zaměstnané školou.Fakt jako.Mišul dojde večer na icq v osm a ještě se učí do Aniny,matiky a Něminy a Lyly píše referáty a co se týče mě jsem na praxi až do šesti večer.Dojedu úpe unavená,hladová. Fakt učte se at neskončíte jako já někde tam obsluhovat lidi=D Stejně nejsou newsky o jb takže aspon že to i když mě to příliš netěší.Přežijte to nějak.
Dneska u nás sněžilo=D spíš takový mholení no.Mám dalšího bratránka.Narodil se 29.9 na bratrův svátek a sjistila jsem že jeden český účastník superstar je můj 3 bratranec=D takže žůůžo=D
Mějte se:-*
xoxo Pavluš♥

Nové fotky z natáčení CR2

29. září 2009 v 20:53 | Mišul |  GALLERY-CR2
Nové fotky velmi nízké kvality z natáčení CR. Tentokrát fotky kapely Connect 3=) Kod to asi bude=D

Deník Štětněte a Broskvičky =D 25.díl

28. září 2009 v 18:17 | Pavluš
Je tu next dílek=D Takovej hmmm přealazenej na Lyly a Demi=D No nevím jak vy=D

HAPPY B´DAY FRANKIE JONAS!

28. září 2009 v 15:13 | Mišul
Dnes 28. září na svatýho Václava sláví své 9. narozeniyn nejmladší z bratrů Jonasových! A stihl za tu krátkou dobu celkem dost věcí : oblíkat se jako jeho bráchové, dabovat, má kapelu! na tak malýho kluka toe dost dobrý, co myslíte? Takže bychom mu měli všichni popřát všechno nejlepší to dalších let!
Happy B´day Frankie JONAS!
btw: nekteří to psali 20.9. ale to bylo blbě, pač osobnosti. cz měli chybu v matrixu=D

Anna Maria Perez a Demi Lovato o svatbě

28. září 2009 v 14:39 | Mišul |  NEWS
ANNA MARIA PEREZ DE TAGLE
Známá herečka Anna stráví mnoho času s Jonas Brothers na natáčení Camp Rocku.
Jak se Kevin, Joe a Nick změnili od jejich prvního setkání? Po tom všem se Kevin zasnoubil s Danielle, Joe měl románky s Taylor Swift a Camillou Bell a Nick byl opět spatřen s Miley poprvé od natáčení Disney Channel Original Movie v roce 2008.
"To není všechno co mám ráda." říká Anna."Jsou to stále stejní rozkošní gentlemani, kteří ti podrží židli, a zase ji pak zasunou. Je jednoduché jim všechno říct. Jsou to normální kluci a to mám ráda. Neměli by na sobě nic měnit. Všichni jsme vyrostli, všichni jsme starší."
Anna doufá, že bude pozvána na svatbu Keva a Danielle. Co jim dá za dárek?
"Upřímně nevím, protože jak Kevin tak Danielle sou úžasní lidé, a když je zrovna sledujete je to neuvěřitelné."říká."Nevím, co bych jim dala protože už mám vše připravené"
Co máme očekávat od druhého dílu Camp Rock?
"lidé budou překvapeni druhým dílem," říká" bude to skvělý film, uvidíme skvělé songy Jonasů, Demi má taky skvělé písničky. Budou tam větší a lepší taneční čísla. Bude to víc využitý čas. Je to víc muzikální, takže se lidé mají na co těšit"

DEMI LOVATO
Demi Lovato je nejvíc naplnění tím, že její kamarád Kevin už brzy bude ženatý. Demi dala TigerBeat exklusivní rozhovor o tomk, co je pro ní nejtěžší věc ohledně svatby - co si obleče!"Myslím, že si možná obleču svatební šaty.. ooh co se děje lidi? Ajo to není moje svatba.. ne dělám si srandu." dělá si Demi srandu"Nevím, co si obleču."
prosím nekopírovat nikdo, ikdyž dáte zdroj!! Je to vlastní překlad!!!

Nový Blog od Nicka

28. září 2009 v 10:00 | Mišul |  NEWS
Nick napsal novej příspěvěk na Nick´s simple wins:
Všechny zdravím z natáčení CR2! toto léto se stalo létem nezapomenutelných zážitků! Teen Choice Award, GMA and The today show, bavení se se senátem na National Press Club a cestování po tour Severní Ameriky...!!
Taky toto léto máme vlastní softballový team The Road Dogs. Je to velká zábava hrát s naší kapelou. Filmování jde dobře, měli bychom s natáčením a focením na konci měsíce. Je skvělé zase všechny vidět a dělat všechno to , co jsme dělali všechno společně naposled.
Tentokrát mám na obrázku měsíce fotku z oslavy mých narozek. Rodna mě letos překvapila s velmi skvělým dárkem. Dostal jsem piano, na kterém jsem napsal song A little bit longer při filmování CR. Tato píseň bude mít v mém srdci vždy speciální místo a teď sem dostal i to piano. Není žádný lepší dárek a hodně díků patří mé rodině.
Nemůžu uvěřit všem ostatním položkám, které byly pro kreativní soutěže. Výborně! Nebyl by to takový úspěch pro nás bez vašich položek a hlasování pro vítěže v každém měsíci. Nemůžu se dočkat spolupráce s Bayer pro výběr vítězů. Vítěze vám budemem oznamovat velmi brzy, tak zůstaňte stále dobře naladěni.
- Nick
Tento překlad je sepsán oh-jonas, tak ho prosím NIKDO nekopírujte, protože když na to přijdeme bude to o trochu horší pro vás!

JONAS - forgetting Stella´s birhday + song Time is on our side

28. září 2009 v 9:42 | Mišul |  J.o.n.a.s
Nová Epizoda JONAS! tentokrát kluci zapomenou na narozeniny Stelly! Nezapomeňte se kuknout.. já se taky budu dívat, až se naučím literárku a zemák=D

VOTE FOR JB!! NOW!!

28. září 2009 v 9:39 | Mišul
čaukys!
nezapomeňte, že tu je poslední hodina a něco nahlasování do t-music chart, kde sou JB na druhém místě=( před nima sou Tokio Hotel... takže prosím hlasujte anoo?
víte, že můžete dát i tři hlasy z jednoho PC!!: z exploderu, z mozilly a pokud jste přihlášení na t-music.cz jako uživatelé!

Au-Pair?New American life!-32.část

27. září 2009 v 13:26 | BarČa

HoHoHo....Muhaha...je tu další dílek..ano Miss BarČa se dokopala napsat další dílek..ale jenom díky tomu , že má dobrou náladu..a nějak jí to psaní chytlo.. xD


,,Šíleně mě mrzí , že jsem se chovala jako taková husa.."pípne Baruš a sklopí zrak.
Pavluš mlčí.,,Víš jde o to , že já jsem si našla svůj vlastní svět a konečně sem měla pocit že někam patřím...nepřerušuj mě prosím.."řekla Baruš svojí sestře, když viděla jak se Pavluš nadechuje.

Joe si hledá nový dům v Beverly Hills, 26.9.2009

27. září 2009 v 12:20 | Lyly |  candids-2009
Joe si během natáčení nového pokračování filmu Camp Rock,udělal den volna a šel spolu s realitní makléřkou a svým manažerem obhlédnout nějaké domy v Beverly Hills!Nikdo nebylo psáno,že by to byl společný dům všech bratrů Jonasových a podle fotek,jsou ty domy menší,než jejich předchozí.Že by se Joe rozhodl začít žít sám a oddělit se od svých bratrů?Nevím jak vy,ale podle mě si bude žít jak prase v bahně:D