Červenec 2009

la despedida..

31. července 2009 v 22:56 | Lyly |  We're writing...
hola:D! la maňana pasada no estaré aquí. la maňana pasada estaré en Espaňa al vacaciones. estaré con mi familia y los amigos cerca de Barcelona. estaré allí por la semana y llego al 8 de agosto:D. y estoy harta que no mé comprendéis,takže to co jsem psala vám nebudu traducir:D.s tím jděte do pytle:D.takže se tu mějte,buďte hodní dítka a já přiletím až 8 de agosto a las dos:D. se amo mucho a nezlobte tu:D.jou a jestli jde o ffky,já nevím:D.jestli se pavlii nebo mišul bude chtít hodit díl ringu,surprise či deníku,tak je to všetko v rozepsaných:D.jestli se jim nebude chtít,tak máte smolu:D. ADIOS MIS AMOORES:D

p.s. : miluju pavlii (moje budoucí teta:D),andie (sweet sixteen:D),maminku mišul (mou nej maminku:D),deminku (moje NEbudoucí teta:D),lenii (budoucí tetku:D),mathku (to ještě nevím:D),vendýnku (moje máť a bábrle najednou:D) a všechny ostatní,kterým budu chybět a kteří mě mají taky rádi:D.snad se někdo najde:D.KDO MĚ MÁ RÁD?až se vrátím domů,tak chci vidět v komentech,kdo všechno mě má rád:D

I Hate Jobros #2 - 1.0

31. července 2009 v 20:21 | Mišul |  I HATE JOBROS #2

-další.. ale tentokrát komenty!!=P-

Ally se pousmála, odstrčila Emmu od její stříně a vytáhla z vrchu úplně nahoře a co nejvíc vzadu takovej šedej vak."Myslím, že ti už budou dobrý." řekla jí. Emm nejdřív nechápala,ale když vak rozepla, uviděla krásně žluté šaty na ramínka."Bože můj" usmála se. Došlo jí to."Úplně sem na ně zapomněla""No to de vidět."

Nick na National Press Club

31. července 2009 v 19:29 | Mišul |  NEWS
Nick Jonas - zpěvák, skladatel,herec a člen na Grammy nominované kapely Jonas Brothers bude 24. srpna mluvit na National Press Club. Nick bude diskutovat a mluvit o jeho osobní zkušenosti s žitím a řízením jeho mladistvého života s cukrovkou a bude se snažit inspirovat děti, jak zvládat toto onemocnění.
Poté,co mu ve 13 našli cukrovku typu 1, musel si více něž desetkrát denně měřit hladinu cukru v krvi a dal si závazek k tomu, že se bude snažit více lidem říct o typu jeho cukrovky.V červnu mluvil na Kongressu ve Washingtonu ohledně cukrovky a jejího výzkumu. napsal píseň A little bit longer, která byla inspirována jeho těžším životem s cukrovkou. Dohromady s jeho bratry Joem a Kevinem založili nadaci Change fro the Children(šance pro děti), se kterou pomáhají dětem překonávat těžké časy s cukrovkou a motivovat je dopředu. Jako "velvyslanec" za diabetiky bude spolu s Bayer Diabetes Care obědvat a bude se snažit uvědomit lidi k pomoci mldým lidem a jejich rodinám k snažšímu životu s touto nemocí.
Nickova stránka Nick´s Simple Wins pomáhá inspirovat mladé lidi k každodenním malým vítězstvím nad nemocí. Nick a Bayer tímto chtějí dokázat lidem, že je chtějí podporovat v životě, který stráví s cukrovkou, upozornit na ni a pomoct tak s výzkumem.The National Press Club začne asi půl hodiny po dvanácté a Nick by měl vystoupit v čase něco po jedné hodině následovaný části otázky-a-odpovědi. Této akce se zúčastí pouze členové Press Club a pozvaní hosté. Oběd bude členy stát 17 dolarů a hosty 28.
The National Press Clubje celosvětová profesionální organizace založená roku 1908.
doufám, že oceníte přeložení tohoto článku natolik, že jej nebudete vůbec kopírovat. Ikdyž se zdá krátký, věřte,že trval napsat delší čas=)

TigerBeat - nová fotka s Joem a Nickem

31. července 2009 v 18:57 | Mišul
Pokud si někdo z vás myslel, že těch třicet něco fotek pro magazín TigerBeat/BOP, je moc, tak tady je další. Jenom s Nickem a Joem..ale i tak je úžasná=POstatní jsou tady.
imagebam.com

Epizoda 13: Detention

31. července 2009 v 18:30 | Mišul |  JONAS - PHOTOS
01.jpg06.jpg02.jpg07.jpg


JB s přáteli Bama Margera

31. července 2009 v 18:19 | Mišul |  other photos
jonas-bam-2.jpgjonas-bam.jpg

Kansas, WT 29.7.

31. července 2009 v 18:08 | Mišul |  Concert photos
Picture_1.pngPicture_4.pngPicture_10.png

POMOOOOOOOOOOOOOC!!!

30. července 2009 v 19:55 | Mišul
Achich ouvej... Jonásci sou druzí..ano eLPéčka je zase předehnali.. krucináll.. nojo maj fanouškovskou základnu o pár let dýl no.. ale stejně dyž se budem snažit, tak zase budou lasky první!! hlasujte prosíím!!!

Niley

30. července 2009 v 18:02 | Mišul
Miley Cyrus nemusí návratu ke svému ex miláčkovi Nicku Jonasovi litovat! Její kámoši se totiř shodují, že už ji takhle šťastnou dlouho neviděli! Hvězdný páreček tak úspěšně bortí mýty o přísloví, že "slepovaný talíř už nemůže dobře držet pohromadě."
zdroj: bravogirl