Květen 2009

The Life Is Full The Surprises? Part #7

31. května 2009 v 17:47 | Pavluš
Pokračování by me.No snad se vám to bude líbit:-D jako ty hlášky no:-D Posudte sami raději to nebudu komentovat toe na vás:-D KOMENTY!!!

"..kdyby jsi se k ní nechoval tak tupě jak to mimochodem děláš pořád tak by se to nestalo!"Vyjede na Joea Nick. "Chováš se jako pětiletý dítě ty se divíš že se těm holkám nelíbíš?Jsi prostě kokos mango!"Vyjede na něj Nick a Joe jen čumí do stropu a kouše si nehty. "Hele nemohl by ses chovat jednou ten zbytek letních prázdnin trošku inteligentně?"Radí mu Nick a sedne si vedle něj.

I hate JoBros 2.3

31. května 2009 v 12:49 | Mišul |  I HATE JOBROS!

-pokrááčko=D se nelekněte=D komentíky prosííím, minule ste mě překvapili!-

Emma utekla nahoru do svého pokoje...po dlouhých deseti minutách, co Emma byla nahoře, Nick nevěděl co dělat a halvně nevěděl, co se bude dít. tak se začal houpat pořádně na síti, až se s ní nějak přetočil a zůstal v ní zaklíněný..naštěstí brzo přišel na způsob,jak se vymotat,ale nevyhnul se b´dopadu na hubu."Cožžže?" Nick leží na zemi a dívá se krásku v bílých šatech, se kterou strávil osudný večer, kdy ji vyměnil místo Emmy."Zdá se mi to? nebo přede mnou stojí ta.."

RollingStone Magazine shoot

31. května 2009 v 9:11 | Mišul |  2008-Photoshoots
Objevily se dvě dokonalé fotky k loňskému shootu rollingstone...všimla sem si, že ten shoot tu nemáme, takže ho sem dávám celej! Kluci sou tam tak dokonalý!
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

The Life Is Full The Surprises? Part #6

30. května 2009 v 19:05 | Lyly
tak rafnutí joea do řitě se vám moocky líbilo??mně taky:D!!a to asi protože jsem to navrhla já a nedala s tím pokoj,takže to tam pavlii napsala:D..no jinak tenhle dílek je trochu více delší,tak vydržte do konce:D!!KOMENTY PROSÍM..LOS COMENTARIOS,POR FAVOR:D

"Totiž já..No totiž já..Já..",začne Joe koktat a potom se na chvíli odmlčí."Hele,támhle letí bobr!",ukáže Joe z okna na nebe a Gabi se lekne."Kruci,to musela být Will.",kleje potichu Gabi."Kde?",zeptá se Gabi nahlas a dívá se na nebe.Joe se k nic nevědoucí Gabi nakloní a chce ji políbit,ale Gabi se opět otočí a tím praští Joea do hlavy."Au!",zajekne Joe bolestí a svíjí se,zatímco Gabi nic nechápe."Já žádného létajícího bobra nevidím.Joe,děje se něco?Stalo se ti něco?",ptá se nechápavě Gabi a pak jí to dojde."Ježiši maria,já jsem tě zase praštila?",lekne se Gabi a Joe jen stěží kývne..

Jonas Brothers ‘Lines, Vines, & Trying Times’

30. května 2009 v 15:23 | Michelle |  Lines, Vines and Trying times - CDs

Jelikoz jsem ted prijela a nejsem v obraze co tu je a co ne omlouvam se pokud to sem davam znova..Ukazal se sestrih pisnicek pro jb nove cd Lines,Vines and Trying Times...Pisnicky zni zatim bozsky:D takze az se objevi cele verze bude to jeste lepsi:)...

TigerBeat - nová fotka s Joem

30. května 2009 v 14:39 | Mišul
Uááá! Nová fotka k TigerBeat! A s Joeem!No toe eště starej Joe... škoda=D
imagebam.com


I hate JoBros 2.2

29. května 2009 v 22:11 | Mišul |  I HATE JOBROS!

-a je tu next díl...komentíky=D-

"Hmm ally, ty asi nechápeš jednu věc..já Nicka nechci trápit,ale jestli se to doví, tak ztrací veškerý naděje na to, aby našel slečnu dokonalou..""Emm Emmo, já tě vůbec nechápu, na jednu stranu cheš nicka ale na druhou ne? hele já valím jo zlato..a ty si to hlavně všechno rozmysli!Aby si toho pak nelitovala a hlavně aby pak nebylo až moc pozdě.."s těmito slovy Ally odešla a Emma nad

2R aneb Dva v ringu 2.5

29. května 2009 v 21:05 | Lyly |  2R aneb Dva v ringu
ááááááááh,romantický dílek:D!!tak doufám,že se vám bude líbit,ještě další dílek bude pokračování tejhle romantiky:D!!všimli jste si,že dávám kratší díly:D??KOMENTY:D!!

Pavluš pomalu otevře dveře a tam je růžemi vysázena vyznačená cesta,kudy by se asi měla Pavluš vydat.Celá ta cesta byla osázena velkým množstvím rudých lístků z růžích.Pavluš už takhle byla dojmuta a cesta ji namířila do zahrady Jonasových."Ahoj Joe.Co se to tu děje?",zeptá se nechápavě Pavluš a ptá se Joea,který si právě něco mumlá sám pro sebe...

chlapečci se NIKDY neobjímají a lísají se k sobě:D..ale??

29. května 2009 v 17:22 | Lyly |  Videos -cr
Áááááááh:D!!Jak sladké:D!A pak že chlapečci se neobjímají:D!!Zvláště chlapečci bratři:D..ty jou to video je kruté:D..JB zase seděli u jednoho miniaturního notebooku a opět odpovídali na facebooku na otázky svých fanoušků:D..a Joe se asi nudil nebo potřeboval utišit a skočil na svého mladšího bratra ho obejmout:D!!Kevin jakožto nejstarší bratr se jen smál a Nick jakožto nejmladší brácha si řekl,že je Joe trapnej a odhodil ho z gauče!!Jakou sílu on má:D!A Joe to jentak nenechal..HOP NA NĚJ:D!!no to video musíte vidět:D..A PAK ŽE CHLAPCI JSOU CITLIVÍ JAKO PAŘEZ:D..BTW:jsou:D..