FAN FICTION

22. října 2008 v 9:48 |  Fan Fiction
(by Mišul&Lýla)
-Byla nebyla jedna moderní pohádka, kde Nick a Joe Jonas byli francouzští princové, kteří byli vysláni do světa najít si svoji princeznu. Jak se jim bude dařit, když kolem sebe nebudou mít služebnictvo a tatíček je nebude financovat a najdou si svoji princeznu?

(by Lýla)
Příběh o Joeovi Jonasovi, kterému jednoho dne zazvoní u dveří malá holčička tvrdící, že je jeho dcera. Jeho svět se převrátí vzhůru nohama a Joe čelí tvrdé zkoušce. Musí dospět a převzít zodpovědnost za své činy. A jak mohl dopustit, aby ztratil dítě a její matku v jednu chvíli?(by Pavluš)
-Mladá Kate prožívá svoji první lásku a stojí při ní její nejlepší kamarádka Michelle. Jak dopadne vztah Kate&Joea? Byl to osud nebo láska?

(by Baruš)
-Jak dopadne román mladé dívky Jess, která se ocitne na rockovém táboře.. vybere si Joea nebo Nicka?

(by Baruš)
-Pokračování úspěšné fan fiction Another Camp Rock.. mladá Jess má nehodu, při které ztratí vědomí a vše zapomene.. podaří se jí opět navrátit do normálního života?

(by Mišul)
-Mišul, coby mladá normální slečna z Brna prožívá typické teegarovské období, když vyhraje lístky na Jonas Brothers a další den kluky potká v obchodě s oblečením.. jak se toho trapné a náhodné setkání vyvine? A jak dlouho bude celý tento příběh trvat? To se dočtete pouze tady v 77 dílné fan fiction, která je plná převratů a dobrodružství Mišul a její kamarádky Pavluš a celé kapely Jonas Brothers

(by Mišul)
- Mladá Emma je vášnivou fanynkou skupiny Tokio Hotel. Bohužel musí snášet jejího souseda a od dětství kamaráda Nicka Jonase, který se stal slavným a tvoří teď skupinu Jonas Brothers, kterou Emma z celého srdce nenávidí. Přenese se přes nenávist "konkurenční" skupiny?

(by Mišul)
- Emma a Nick spolu prožívají šťastné chvíle, dokud nepřijede do města nový kluk jménem Travis, a Nick odjede na turné. Je jejich láska natolik silná, aby vydržela?

(by Lýla)
- Mladá a nadaná fotografka Pavluš má zakázku nafotit umělecké fotografie s Jonas Brothers. Jeden z nich, frontman kapely Joe, ji už od začátku "pije krev". Ale jak se říká, z nenávisti vášnivá láska. Bude to platit i protentokrát?

(by Lýla)
- Es Whipe by svého souseda, slavnou hvězdu Joea Jonase, nejraději zabila. Joe je známým lamačem srdcí a láká ho, jak ho Es stále odmítá. Dokáže ale Es vzdorovat Joeovi pořád?

(by Lýla)
- Nick Jonas se zamiluje do módní návrhářky Adelaine Tiles, která ale během jejich manželství dostane Alzheimerovu nemoc. Nick svou ženu příliš miluje a nemůže se smířit s pomyšlením, že na něj jeho životní láska dopadne. Najde se nějaký lék?

(by Lýla)
- Jednoho dne mladá Oli potkala Joea Jonase, a co se nestalo - otěhotněla! Nechá si mladá Oli miminko nebo půjde na potrat? A jak se bude chovat Joe poté, co zjistí, že je Oli těhotná? Přečtěte si jeden z nejoblíbenějších příběhů na OH-JONAS!

(by Lýla)
Mladičká Isabella žije krutým životem. Aby uživila svou rodinu, tak se z ní stává kurtizána pro noční potěšení. Jedné noci ale potká Nicka Jonase, který je velmi osamělý a už dlouho neměl ženskou přítomnost u sebe. Ani jeden z nich netuší, že ta noc jim změní jejich životy.

(by Lýla)
Pokračování fan fiction Uknown. Es Whipe si žije spokojený život s jejím přítelem Samem a kompletně zapomene na svou bývalou lásku Joea Jonase. Ale osud je znovu svede dohromady. A pěkně jim to zavaří.

(by Lýla)
Dlouhá léta Nick pátrá po své ztracené sestře, až najde dokonalou náhradnici, kterou zaměstná, aby předstírala jeho sestru. Postupem času ale zjišťuje, že ke své "zaměstnankyni" něco cítí a co hůř, že ona může být jeho opravdová sestra. Lásce se nedá poroučet, ale co lásce mezi bratrem a sestrou?

(by Lýla)
Jednoho večera se Joe nešťastnou náhodou stane svědkem velkého zločnu a jistý gangster Velký Mario trvá na jeho smrti. Proto je pro Joea povolána ta nejlepší tajná agentka Angelina, která je chladná a neústupná. Dokáže Joe nemožné a dostane se do jejího srdce?

(by Lýla)
Nick se po posledním rozchodu rozhodne uzamknout své srdce a odmítá se do jakékoliv ženy zamilovat. Problém nastává tehdy, kdy jeho matka začne vymýšlet plán spolu s její nejlepší kamarádkou, která má dceru Summer, aby se jejich děti dali dohromady. Dokážou se Summer a Nick do sebe opravdu zamilovat?

Mladá Erin Hamming se stěhuje do New Yorku za lepší prácí a teprve po dvou letech zjišťuje, že její soused je známý zpěvák Nick Jonas. Ve chvíli, kdy se spolu poprvé pozdraví, si je jistá, že z toho bude víc, než jen sousedské zdravění po chodbách a ve výtahu. Cítí to tak ale i Erinin soused?
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.